گچ طلایی 30 کیلویی
گچ طلایی 30 کیلویی
گچ طلایی 30 کیلویی

گچ طلایی 30 کیلویی

0 نظر سفارش (0)
230,000تومان
کد محصول: گچ طلایی
موجودی در انبار
تعداد بازدید 496 بازدید

توضیحات محصول

 گچ ماده ای طبیعی است که حاوی کمتر از 1% مواد ارگانیک است و به همین دلیل برای محیط زیست و سلامت انسان هیچگونه ضرر و زیانی ندارد.

  گچ به دلیل دارا بودن مقدار PH 5/5 برای پوست انسان بی ضرر است.

 گچ می تواند رطوبت فضای داخلی را به سرعت جذب نماید و زمانی که رطوبت هوا از بین رفت، آنرا به سرعت به محیط بازگرداند و بنابراین باعث ایجاد تعادل در میزان رطوبت موجود می شود.

  گچ به عنوان بازدارنده آتش هم کاربرد دارد و بر اساس استانداردهای اروپا از آن به عنوان عامل غیر احتراق استفاده می شود. این عامل از ساختمان ها در مقابل آتش محافظت می نماید.

  گچ به واسطه حفره هایی که درون بافت خود دارد، امواج صوتی را جذب کرده و نوعی عایق صدا را فراهم می آورد.

  برای ساخت گچ در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی (آهک ، سیمان و ...) از انرژی کمتری استفاده می شود و این به نوعی صرفه جویی در انرژی به نفع اقتصاد ملی است.

  گچ به دلیل دارا بودن ساختار متخلخل در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان خنک می شود و این خاصیت عایق بودن آن را تقویت می کند.

  گچ به دلیل دارا بودن رنگ سفید، سطحی تمیز و یکدست را حاصل می کند.

  گچ در مقایسه با سایر مواد پوششی کلاسیک سریعتر خشک شده و آماده رنگ کردن می شود.

  گچ یک ماده بسیار مناسب برای انجام تعمیرات و اصلاحات در ساختمان های قدیمی و شکستگی هاست.

  گچ در ترکیب با مقدار مناسبی آب به راحتی در داخل قالب ها و شکاف ها قرار گرفته و شکل آن را به خود می گیرد.

  هنگام پختن بدلیل داشتن ساختار بلوری شکل ، طی یک واکنش شیمیایی حدود سه چهارم از محتوای آب خود را از دست داده و تبدیل به نیمه – هیدرات می شود. پودر گچ در ترکیب با آب تبدیل به گچ می شود

  و گچ دوباره ماهیت ذاتی خود را که دارای مقداری آب بوده بدست می آورد.

 گچ در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی کلاسیک (شن و ماسه ، سیمان ، ملات) بسیار سبکتر بوده و از میزان بار ساختمان می کاهد و این به نوبه خود باعث کاسته شدن هزینه های حمل و نقل نیز می شود.

شرکت سپید گچ ساوه با تکیه بر 3 دهه تجربه وبهره گیری از فناوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و با در نظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت ساختمان سازی در زمینه تولید انواع محصولات گچی فعالیت می نماید.

این شرکت با هدف عرضه محصولات نوین ساختمانی همگام با استاندارد های بین المللی و همچنین افزایش سطح درآمد ملی با پشتوانه تولید داخلی و صادرات و ارز آوری برای کشور عزیزمان در سایه عنایات الهی ، فعالیت خود را گسترش و ادامه می دهد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
بازگشت به بالا